• Góra Grosza

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazaliście środki niezbędne potrzebującym dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się. Dziękujemy Wam za wsparcie akcji, bo jeden grosz czyni różnicę!

• Zebranie z Rodzicami

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Dnia 20.02.24r. odbędzie się zebranie z Rodzicami w Przedszkolu Miejskim Nr 12 w Sosnowcu o godzinie 16.00 dla grupy Misie, Puchatki, Kangurki i Tygryski.

Zebranie dla Rodziców dzieci z grupy Kubusie odbędzie się w budynku SP 22 o godz. 16.00.

• „Lasy – zielone płuca Ziemi”

11.02.2024

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat wraz z rodzicami do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu warsztatów z edukacji globalnej, organizowanych w Zagłębiowskiej Mediatece. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 lutego 2024 o godz. 17.00 w Sali Edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom 0). Tym razem warsztaty dotyczyć będą znaczenia lasów we współczesnym świecie.

• Orbitek

01.02.2024

22.02.2024r. (tj. czwartek) nasze przedszkole odwiedzi mobilne planetarium „ORBITEK”. Dzieci wchodzą do Kopuły Planetarium, siadają na dywanie i rozpoczynają oglądanie seansu kosmicznego. Planetarium „ORBITEK” jest dla chętnych dzieci z grupy: PUCHATKI, KANGURKI, TYGRYSKI i KUBUSIE. Koszt seansu to 18zł od osoby. Wpłaty prosimy kierować do wychowawców grup do 20.02.2024r.

Z A P R O S Z E N I E

Serdecznie zapraszamy!

przyszłe przedszkolaki wraz z rodzicami, na zajęcie otwarte, które odbędzie się 21.02.2024 r. tj. środa . Spotkanie będzie trwać od godz. 9.3000 do 1100. W tym czasie będzie można zapoznać się z przedszkolem i wziąć udział w zajęciach. Dyrektor przedszkola będzie udzielał wszelkich informacji dotyczących placówki oraz zapisów na nowy rok szkolny 2024/2025.

• WOŚP

29.01.2024

To nasza reprezentacja Przedszola na 32 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2024, który odbył się w LO "Plater" w Sosnowcu. Bardzo dziękujemy dzieciom i Rodzicom z grupy Tygryski i Kubusie za udział w imprezie, która uczy wszystkich czynienia dobra i pomocy potrzebującym od najmłodszych lat.

• teatr

26.01.2024

W dniu 29luty br.(tj. czwartek) odbędzie się wyjazd do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie dla grupy: Kangurki i Tygryski. Na spektakl pt. „Plastusiowy Pamiętnik”.

Koszt biletu – 22zł

Koszt przejazdu – 20zł

Razem: 42zł

Zapisy na wycieczkę wraz z wpłatą dokonujemy u wychowawców grup do dnia 23 lutego br.

Drodzy Rodzice

W dniu 8 marca br. ( tj. w piątek) odbędzie się wyjście do Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA w Sosnowcu na przedstawienie pt. „Alicja w krainie czarów” w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte, dla chętnych dzieci z grup KANGURKI, TYGRYSKI, KUBUSIE.

Koszt biletu wynosi 32 zł od dziecka.

23.01.2024

29.01.24r. o godzinie 9.00 odbędzie się przedstawienie w wykonaniu Krakowskiego Teatru Bajka. Spektakl odbędzie się w naszym przedszkolu, opłacony z Komitetu Rodzicielskiego.

19.01.2024

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat wraz z rodzicami/dziadkami do udziału w cyklu warsztatów z edukacji globalnej, organizowanych w Zagłębiowskiej Mediatece. Pierwsze ze spotkań odbędzie się w dniu 23.01.2024 r. (wtorek) o godz. 17.00 w Sali Edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom 0). Podczas warsztatów wyjaśnimy co to jest olej palmowy i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie - czy jest on nam niezbędny do życia

• ogłoszenie

10.01.2024

W dniu 19.01.24r. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie noworoczne połączone ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka, dla gości z Rady Seniorów przy Prezydencie Miasta Sosnowca oraz Sosnowieckiego Stowarzyszenia Amazonek „Życie” i Rady Rodziców Przedszkola Miejskiego Nr 12 w Sosnowcu.

Będą występy dzieci z grupy Tygryski oraz upominki i słodki poczęstunek.