• Rekrutacja-dzieci uczęszczające do PM 12

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI

UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA

W związku z rozpoczynającym się naborem do Przedszkola na nowy rok szkolny 2024/2025 prosimy o wypełnienie druku:

DEKLARACJI WOLI KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
          W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 12, W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

Deklaracje będą wydawane od dn. 29.01.2024 r.

Deklarację,  którą należy złożyć w przedszkolu

do dnia 16.02.2024r.,

wypełniają wyłącznie rodzice lub prawni opiekunowie dziecka

Brak deklaracji jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Informujemy, że rodzaj i ilość grup, na rok szkolny 2024/2025,  zostanie ustalona z Organem Prowadzącym.

Przydział dzieci do grup będzie uzależniony od wyników rekrutacji elektronicznej.

Sosnowiec, 25.01.2024 r.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA

W związku z rozpoczynającym się naborem do Przedszkola na nowy rok szkolny 2023/2024 prosimy o wypełnienie druku:

DEKLARACJI WOLI KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 12, W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Deklaracje będą wydawane od dn. 30.01.2023 r.

Deklarację,  którą należy złożyć w przedszkolu do dnia 15 lutego 2023 r.

wypełniają wyłącznie rodzice lub prawni opiekunowie dziecka.

Brak deklaracji jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Informujemy, że rodzaj i ilość grup, na rok szkolny 2023/2024,  zostanie ustalona z Organem Prowadzącym.