Sesja zdjęciowa
19 marca ( tj. czwartek) w naszym Przedszkolu odbędzie się sesja zdjęciowa dla dzieci.
Dla dzieci 6-letnich sesja pt. „Dyplom” w cenie 56 zł. Prosimy o strój galowy.
Dla dzieci z grup Misie, Puchatki, Kangurki sesja pt. „Żonkile” w cenie 55 zł. Strój dowolny.
Zakup zdjęć jest dobrowolny.
