• ogłoszenie

• Drodzy Rodzice

Sosnowieckie Wodociągi zapraszają dzieci z grupy Kangurki i Tygryski na spektakl pt. „Niezwykła przygoda pieska Kropelki”,

który odbędzie się w Sali Widowisko-Koncertowej Muza dn. 20 marca br.  ( środa) o godzinie 9.00.

Udział dzieci  w wydarzeniu jest bezpłatny.

Prosimy o przyprowadzanie dzieci do przedszkola z grupy Kangurki i Tygryski do godziny 8.00

Zaproszenie - Wodociągi.pdf

• konkurs

• KONKURS WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY
            „WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA”

•  Zaprojektuj i wykonaj plakat, kolaż, rysunek prezentujący znaczenie    wody w  życiu człowieka
            •  Na prace czekamy do 21.03.2024 r.
            •  Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej Przedszkola

KONKURS ORGANIZOWANY Z OKAZJI

„ŚWIATOWEGO DNIA WODY”
            22 MARCA

REGULAMIN  KONKURSU.pdf

• Góra Grosza

• Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci

Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazaliście środki niezbędne potrzebującym dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się. Dziękujemy Wam za wsparcie akcji, bo jeden grosz czyni różnicę!

W Ogólnopolskiej Akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Wspólnymi siłami zebraliśmy w naszym Przedszkolu: 242zł i 10gr.

MISIE -75,74

PUCHATKI 44,51

KANGURKI 57,05

TYGRYSKI 51,90

KUBUSIE 12,90

• Rekrutacja 2024/2025

• Od 01.03.2024 r. rozpoczynamy nabór na rok szkolny 2024/2025

Adres dla rodziców do sytemu rekrutacyjnego:

Zainteresowanych Rodziców prosimy o zapoznanie się z ofertą naszego przedszkola, która znajdziecie Państwo w zakładce O nas / Przedszkole,  a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 32  266 38 11

ZAPEWNIAMY

• pobyt dziecka w miłej i przyjaznej atmosferze, w bezpiecznych warunkach
            • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
            • pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i rodziców
            • szereg zajęć dodatkowych realizowanych w formie programów, innowacji
            • dostęp do psychologa, logopedy, terapeuty pedagogicznego, pedagoga specjalnego
            • rzetelną realizację podstawy programowej
            • zdrowe i smaczne posiłki
            • dobrze wyposażone sale dydaktyczne
            • ogród przedszkolny

Zapisy na stronie UM SOSNOWIEC

• Zebranie z Rodzicami

• ZEBRANIE Z RODZICAMI

Dnia 20.02.24r. odbędzie się zebranie z Rodzicami w Przedszkolu Miejskim Nr 12 w Sosnowcu o godzinie 16.00 dla grupy Misie, Puchatki, Kangurki i Tygryski.

Zebranie dla Rodziców dzieci z grupy Kubusie odbędzie się w budynku SP 22 o godz. 16.00.

• Orbitek

• 22.02.2024r. (tj. czwartek) nasze przedszkole odwiedzi mobilne planetarium „ORBITEK”. Dzieci wchodzą do Kopuły Planetarium, siadają na dywanie i rozpoczynają oglądanie seansu kosmicznego. Planetarium „ORBITEK” jest dla chętnych dzieci z grupy: PUCHATKI, KANGURKI, TYGRYSKI i KUBUSIE. Koszt seansu to 18zł od osoby. Wpłaty prosimy kierować do wychowawców grup do 20.02.2024r.

• Z A P R O S Z E N I E

Serdecznie zapraszamy!

przyszłe przedszkolaki wraz z rodzicami, na zajęcie  otwarte, które odbędzie się 21.02.2024 r. tj.  środa .  Spotkanie  będzie trwać  od godz. 9.3000 do 1100. W tym czasie będzie można zapoznać się z przedszkolem i wziąć udział w zajęciach. Dyrektor przedszkola będzie udzielał wszelkich informacji dotyczących  placówki oraz zapisów na nowy rok szkolny 2024/2025.

Zapraszamy !

• WOŚP

1.Tygryski   https://youtu.be/6Mtu4mwpY4Y

2.Kubusie    https://youtu.be/Z2ikSZZB7-k

To nasza reprezentacja Przedszola na 32 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2024, który odbył się w LO "Plater" w Sosnowcu. Bardzo dziękujemy dzieciom i Rodzicom z grupy Tygryski i Kubusie za udział w imprezie, która uczy wszystkich czynienia dobra i pomocy potrzebującym od najmłodszych lat.

SIEMA !!!

• teatr

• W dniu 29luty br.(tj. czwartek) odbędzie się wyjazd do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie dla grupy: Kangurki i Tygryski. Na spektakl pt. „Plastusiowy Pamiętnik”.

Koszt biletu – 22zł

Koszt przejazdu – 20zł

Razem: 42zł

Zapisy na wycieczkę wraz z wpłatą dokonujemy u wychowawców grup do dnia 23 lutego br.

Śniadanie w tym dniu dla grupy Kangurki i Tygryski zostanie przygotowane o 8.20

W przypadku nieobecności dziecka w dniu wyjazdu nie zwracamy kosztów autokaru.

• informacja

• Drodzy Rodzice

W dniu 8 marca br. ( tj. w piątek) odbędzie się wyjście do Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA w Sosnowcu na przedstawienie pt. „Alicja w krainie czarów” w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte, dla chętnych dzieci z grup KANGURKI, TYGRYSKI, KUBUSIE.

Koszt biletu wynosi 32 zł od dziecka.

Prosimy o wpłatę u wychowawców do dnia 12 luty.

• informacja

• 29.01.24r. o godzinie 9.00 odbędzie się przedstawienie w wykonaniu Krakowskiego Teatru Bajka. Spektakl odbędzie się w naszym przedszkolu, opłacony z Komitetu Rodzicielskiego.